Hei sinn all Schüler/innen déi den Moment mat an de Wanterstage 2020 fueren.

 

Sollt eppes nitt stëmmen, da kontaktéiere eis per E-Mail: wanterstage@lcd.lu 

Update vum 16.01.2020


N°  Nom Prénom Classe 
1 Foutey Fonkam Jules-Nde 6C01
2 Muller Phil Martin 6C01
3 Probst Viktor  6C01
4 Schmit Anne-Charline 6C01
5 Schulté Noa 6C01
6 Wagner Sven 6C01
7 Annen  Lucas  6C01 
8 Bormann  Ben 6C02
9 Conzemius Jordy 6C02
10 Damen Noel 6C02
11 De Deurwaerder Amy Lee 6C02
12 Di Bari Luca 6C02
13 Diallo  Elhadje Abdoul 6C02
14 Faber Jo 6C02
15 Guinaudeau  Léna  6C02
16 Yang Käty 6C02
17 Barbosa Annalena 6C03
18 Feiereisen Amy   6C03
19 Fernandes Marques  Eva 6C03
20 Godfroid Sacha 6C03
21 Plier Nicolas 6C03
22 Rassbach June Emma 6C03
23 Reuter Ben 6C03
24 Reuter Claude 6C03
25 Ricciardi Adrien 6C03
26 Rob Yannis 6C03
27 Schreiner Julie 6C03
28 Thelen Sophie 6C03
29 Weiten Noémie 6C03
30 Wickler Carole 6C03
31 Da Costa Dias Filipa 6C04
32 Hennes Marie 6C04
33 Heusbourg Jamie 6C04
34 Jung Mats 6C04
35 Kemerov Ilian 6C04
36 Kries Félix 6C04
37 Leoni Luca 6C04
38 Lutgen  Nina 6C04
39 Majerus Antoine 6C04
40 Mouchie Basile 6C04
41 Nickels Jules 6C04
42 Schaus Ted 6C04
43 Schaus Mathys 6C04
44 Seyler  Lara 6C04
45 Teixeira Gonçalves Beatriz 6C04
46 Winkin Amélie 6C04
47 Botelho Catharina 6C05
48 Correia Eva 6C05
49 Costa Lilliana 6C05
50 Haagen Luka 6C05
51 Hoscheid Philippe 6C05
52 Lentz Anna 6C05
53 Lommel Sophie 6C05
54 Mangen Lena 6C05
55 Neuens Max 6C05
56 Schaack Marie Alice 6C05
57 Timmermann Marie 6C05
58 Tock Estelle  6C05
59 Alves Fabic Isaac 6C06
60 Bayenet Luca 6C06
61 Bechet Nina  6C06
62 Duprez Célina 6C06
63 Fernandes Noah 6C06
64 Jones Eileen 6C06
65 Mertens David 6C06
66 Osch Audrey 6C06
67 Pinto Marques  Andreia Sofia 6C06
68 Reiland Fabrice Piet 6C06
69 Reuter Catherine 6C06
70 Weber Gilles  6C06
71 Da Cruz Maya 6G02
72 Diderrich Jo-Anne 6G02
73 Liu Lin 6G02
74 Staats Vegas 6G02
75 Eschbour Jules 6G03
76 Sijaric Amar 6G03
77 Nuss Lilou 6GIA06
78 Bingen  Louis 5C01
79 Bock Frank 5C01
80 Cordier Yannik 5C01
81 Fernandes Marques  Alexandre  5C01
82 Frères Sam 5C01
83 Haagen Lea 5C01
84 Hermes Ann 5C01
85 Lacroix Anya 5C01
86 Lanners Nic 5C01
87 Leonardy Swantje 5C01
88 Nosbusch Jo-Ann 5C01
89 Schreurs Fynn 5C01
90 Schroeder Lori 5C01
91 Schuster Sven 5C01
92 Werdel Joé 5C01
93 Jung Mika 5C02
94 Rasqui Pit 5C02
95 Schock Tom 5C02
96 Weyrich Mike 5C02
97 Daemen Luca 5C03
98 Dockendorf Laura 5C03
99 Kirfel Eve 5C03
100 List Amélie 5C03
101 Mohr Louis 5C03
102 Peters Nick 5C03
103 Reiff Anna 5C03
104 Simon Nora 5C03
105 Wickler Julie 5C03
106 Wolski  Olivier 5C03
107 Andrade Fernandes Vanessa 5C04
108 Clonan Marie-Lou 5C04
109 Fernandes Victor Junior  5C04
110 Frauenberg Lex 5C04
111 Schmitz Linda 5C04
112 Strottner  Val 5C04
113 Troes Jona 5C04
114 Turmes Julie 5C04
115 Aust Philippe 5C05
116 Bauler Anna 5C05
117 Colbach Vincent 5C05
118 Marques Luca 5C05
119 Agu Emeka 5C06
120 Cambron Julie 5C06
121 Dichter Sarah 5C06
122 Felten  Eric-Alexandre 5C06
123 Fohl Julie 5C06
124 Jemming Philippe 5C06
125 Kler Carolyn 5C06
126 Merta Kevin 5C06
127 Schmit Mike 5C06
128 Swaving Dave 5C06
129 Bettendorf Enrico 5G01
130 Reichling Jim 5G01
131 Aubart Chris 5G02
132 De Sousa Mathieu 5G02
133 Venturin  Len 5G02
134 Knepper Tom 5G04
135 Lauer Wesley 5G07
136 Smitshuijzen  Morgane 5GIA08
137 Sviridova Cristina 5GIA08
138 Tasoluk Isa 5GIA08