Hei d'Nimm vun all de Schüler(innen), déi sech bis ewell fir de Wanterstage ageschriwwen hunn.

(D'Reiefolleg spillt keng Roll an ass och net bindend)

 

Et well och net automatesch heeschen datt jiddereen, deen hei opgelëscht ass, och matgeholl wäert ginn! D'physesch Konditioun, d'Matschaffen an der Schoul souwéi d'Behuelen mussen nach vun der Direktioun, vum Sportsenseignant, dem Regent, an den Responsabelen vum Wanterstage confirméiert ginn.

 

Mëtt Januar ginn dann hei "Participants Wanterstage" publizéiert mat all deenen Kanner, déi um Wanterstage Deel huelen.

D'Elteren, respektiv d'Schüler kréien dann och eng Confirmatioun per E-Mail geschéckt. 

 

 

Wann's du elo aus iergend engem Grond net méi wëlls oder kanns mat fueren, da so eis wann ech gelift Bescheed.  

 

Kontaktéiere kann's de eis per Mail: wanterstage@lcd.lu 

 

 Update 17.12.2021  /  19h00

 

Nom Prénom Classe
1 Richartz Liz 5C01
2 Thill Sebastian  5C01
3 Beckers Steen 5C02
4 Catarinella Enea 5C02
5 Dahm Felix 5C02
6 Heirens Sony 5C02
7 Hoffmann Louis 5C02
8 Kütten Noé 5C02
9 Schmitz Alexandre 5C02
10 Schmit Marie-Héloïse 5C03
11 Steffen Mila 5C03
12 Antony Liv 5C04
13 Cresson Jeanne 5C04
14 Lanners Sarah 5C04
15 Linster Yola 5C04
16 Linster Loris 5C04
17 Machado Lena 5C04
18 Meyers Landy 5C04
19 Rodenbour  Anouk 5C04
20 Winandy Jules 5C04
21 Goedert Frank 5C05
22 Ley Jamie 5C05
23 Ley Jamie 5C05
24 Reiff Mathieu 5C05
25 Pütz Jonah 5C05 
26 Bayongo Mbongi Belanga Gyslaine  5GIA06
27 Luvuezo lwamba  Osso Lauralie Gloria  5GIA06
28 Mendes Benedita 5GIA06
29 Wu Diana 5GIA06
30 Bauler Philippe 6C01
31 Brachmond Jana 6C01
32 Brachmond Nadja 6C01
33 Cresson Lea 6C01
34 Diderrich Michelle 6C01
35 Gehl Lisa 6C01
36 Graf Mex 6C01
37 Heintz Lilly Katharina  6C01
38 Kenkel Anna-Lena 6C01
39 Kohl Delphine 6C01
40 Landers Anna 6C01
41 Ramos Dias Sofia 6C01
42 Reding Milly 6C01
43 Kirsch Max 6C02
44 Knoch Lou 6C02
45 Nosbusch Lenn 6C02
46 Schoellen Sophia 6C02
47 Weiler Nicolas 6C02
48 Dacunha Emma 6C03
49 Guden Lisa 6C03
50 Guden Jonas 6C03
51 Wies Maxim 6C03
52 Allin Rafael 6C04
53 Lanners Mia 6C04
54 Liu Alex 6C04
55 Marien Evy 6C04
56 Mignot Clément  6C04
57 Ben salah Ahmed  6C05
58 Granado Da Cruz Iris 6C05
59 Jung Selma 6C05
60 Kara Ilias 6C05
61 Kemerova Kristina 6C05
62 Kneip Ella 6C05
63 Rovatti Emina 6C05
64 Schaus Rick 6C05
65 Strasser Amélie 6C05
66 Watgen Hannah 6C05
67 Wilhelm  Maya 6C05
68 Barbangelo Nik 6C06
69 Da Silva Carneiro Vera 6C06
70 De Alves Cerqueira João  6C06
71 De Kroon Jo 6C06
72 De Sousa  Anna Marie 6C06
73 Dijou Cédric 6C06
74 Esteves Leana 6C06
75 Kisch  Raoul  6C06
76 Palermo Dos Santos Kenzo 6C06
77      
78 Strottner  Jil 6C06
79 Van Berkum  Scott 6C06
80 Hermes Max 6G02
81 Bastos Soares  Ana Filipa  6G03
82 Dias Carvalho  Vitória  6G03
83 Inocencio Delgado Daylen Marley 6G03