Hei d'Nimm vun all de Schüler(innen), déi sech bis ewell fir de Wanterstage ageschriwwen hunn.

(D'Reiefolleg spillt keng Roll an ass och net bindend)

 

Et well och net automatesch heeschen datt jiddereen, deen hei opgelëscht ass, och matgeholl wäert ginn! D'physesch Konditioun, d'Matschaffen an der Schoul souwéi d'Behuelen mussen nach vun der Direktioun, vum Sportsenseignant, dem Regent, an den Responsabelen vum Wanterstage confirméiert ginn.

 

Ufank vum 2. Trimester ginn dann hei "Participants Wanterstage" publizéiert mat all deenen Kanner, déi um Wanterstage Deel huelen.

D'Elteren, respektiv d'Schüler kréien dann och eng Confirmatioun per E-Mail geschéckt. 

 

 

Wann's du elo aus iergend engem Grond net méi wëlls oder kanns mat fueren, da so eis wann ech gelift Bescheed.  

 

Kontaktéiere kann's de eis per Mail: wanterstage@lcd.lu 

 

 

Update 06.12.2019  /  18h00

N°  Nom Prénom Classe 
1 Annen Lucas 6C01
2 Dacunha  Léa 6C01
3 Foutey Fonkam Jules-Nde 6C01
4 Muller Phil Martin 6C01
5 Probst Viktor  6C01
6 Schmit Anne-Charline 6C01
7 Schulté Noa 6C01
8 Wagner Sven 6C01
9 Bormann  Ben 6C02
10 Conzemius Jordy 6C02
11 De Deurwaerder Amy Lee 6C02
12 Di Bari Luca 6C02
13 Diallo  Elhadje Abdoul 6C02
14 Faber Jo 6C02
15 Guinaudeau  Léna  6C02
16 Yang Käty 6C02
17 Barbosa Annalena 6C03
18 Feiereisen Rosy 6C03
19 Fernandes Marques  Eva 6C03
20 Godfroid Sacha 6C03
21 Plier Nicolas 6C03
22 Rassbach June Emma 6C03
23 Reuter Ben 6C03
24 Reuter Claude 6C03
25 Ricciardi Adrien 6C03
26 Rob Yannis 6C03
27 Schmitz Jules 6C03
28 Schreiner Julie 6C03
29 Thelen Sophie 6C03
30 Turmes Nicolas 6C03
31 Weiten Noémie 6C03
32 Wickler Carole 6C03
33 Da Costa Dias Filipa 6C04
34 Hennes Marie 6C04
35 Heusbourg Jamie 6C04
36 Jung Mats 6C04
37 Kemerov Ilian 6C04
38 Kries Félix 6C04
39 Leoni Luca 6C04
40 Lutgen  Nina 6C04
41 Majerus Antoine 6C04
42 Mouchie Basile 6C04
43 Nickels Jules 6C04
44 Schaus Mathys 6C04
45 Schaus Ted 6C04
46 Seyler  Lara 6C04
47 Teixeira Gonçalves Beatriz 6C04
48 Winkin Amélie 6C04
49 Botelho Catharina 6C05
50 Correia Eva 6C05
51 Costa Lilliana 6C05
52 Haagen Luka 6C05
53 Hoscheid Philippe 6C05
54 Kremer Justin 6C05
55 Lentz Anna 6C05
56 Lommel Sophie 6C05
57 Mangen Lena 6C05
58 Neuens Max 6C05
59 Schaack Marie Alice 6C05
60 Timmermann Marie 6C05
61 Tock Estelle  6C05
62 Alves Fabic Isaac 6C06
63 Bayenet Luca 6C06
64 Bechet Nina  6C06
65 Duprez Célina 6C06
66 Fernandes Noah 6C06
67 Jones Eileen 6C06
68 Mertens David 6C06
69 Osch Audrey 6C06
70 Pinto Marques  Andreia Sofia 6C06
71 Reiland Fabrice Piet 6C06
72 Reuter Catherine 6C06
73 Weber Gilles  6C06
74 Alves Teixeira Beatriz 6G01
75 Mesquita Rodrigues Samuel 6G01
76 Araujo Reis Rafael 6G02
77 Da Cruz Maya 6G02
78 Diderrich Jo-Anne 6G02
79 Liu Lin 6G02
80 Staats Vegas 6G02
81 Eschbour Jules 6G03
82 Gaspar Morais  Chiara  6G03
83 Sijaric Amar 6G03
84 Nuss Lilou 6GIA06
85 Bingen  Louis 5C01
86 Bock Frank 5C01
87 Cordier Yannik 5C01
88 Fernandes Marques  Alexandre  5C01
89 Frères Sam 5C01
90 Haagen Lea 5C01
91 Hermes Ann 5C01
92 Lacroix Anya 5C01
93 Lanners Nic 5C01
94 Leonardy Swantje 5C01
95 Nosbusch Jo-Ann 5C01
96 Schreurs Fynn 5C01
97 Schuster Sven 5C01
98 Swaving Dave 5C01
99 Werdel Joé 5C01
100 Jung Mika 5C02
101 Rasqui Pit 5C02
102 Schock Tom 5C02
103 Weyrich Mike 5C02
104 Daemen Luca 5C03
105 Dockendorf Laura 5C03
106 Kirfel Eve 5C03
107 List Amélie 5C03
108 Mohr Louis 5C03
109 Peters Nick 5C03
110 Reiff Anna 5C03
111 Simon Nora 5C03
112 Wickler Julie 5C03
113 Wolski  Olivier 5C03
114 Andrade Fernandes Vanessa 5C04
115 Clonan Marie-Lou 5C04
116 Fernandes Victor Junior  5C04
117 Frauenberg Lex 5C04
118 Schmitz Linda 5C04
119 Strottner  Val 5C04
120 Troes Jona 5C04
121 Turmes Julie 5C04
122 Aust Philippe 5C05
123 Bauler Anna 5C05
124 Colbach Vincent 5C05
125 Marques Luca 5C05
126 Agu Emeka 5C06
127 Cambron Julie 5C06
128 Carvalho Teixeira Laura 5C06
129 Dichter Sarah 5C06
130 Felten  Eric-Alexandre 5C06
131 Fohl Julie 5C06
132 Jemming Philippe 5C06
133 Kler Carolyn 5C06
134 Lachard Sally 5C06
135 Merta Kevin 5C06
136 Neu Jenny 5C06
137 Schmit Mike 5C06
138 Schroeder Lori 5C06
139 Bettendorf Enrico 5G01
140 Reichling Jim 5G01
141 Aubart Chris 5G02
142 De Sousa Mathieu 5G02
143 Venturin  Len 5G02
144 Knepper Tom 5G04
145 Lauer Wesley 5G07
146 Smitshuijzen  Morgane 5GIA08
147 Sviridova Cristina 5GIA08
148 Tasoluk Isa 5GIA08
149      
150      
151      
152      
153      
154      
155