Hei d'Nimm vun all de Schüler(innen), déi sech bis ewell fir de Wanterstage ageschriwwen hunn.

(D'Reiefolleg spillt keng Roll an ass och net bindend)

 

Et well och net automatesch heeschen datt jiddereen, deen hei opgelëscht ass, och matgeholl wäert ginn! D'physesch Konditioun, d'Matschaffen an der Schoul souwéi d'Behuelen mussen nach vun der Direktioun, vum Sportsenseignant, dem Regent, an den Responsabelen vum Wanterstage confirméiert ginn.

 

Ufank vum 2. Trimester ginn dann hei "Participants Wanterstage" publizéiert mat all deenen Kanner, déi um Wanterstage Deel huelen.

D'Elteren, respektiv d'Schüler kréien dann och eng Confirmatioun per E-Mail geschéckt. 

 

 

Wann's du elo aus iergend engem Grond net méi wëlls oder kanns mat fueren, da so eis wann ech gelift Bescheed.  

 

Kontaktéiere kann's de eis per Mail: wanterstage@lcd.lu 

 

 

Update 14.11.2019  /  19h00


N°  Nom Prénom Classe 
1 Annen Lucas 6C01
2 Dacunha  Léa 6C01
3 Foutey Fonkam Jules-Nde 6C01
4 Muller Phil Martin 6C01
5 Probst Viktor  6C01
6 Schmit Anne-Charline 6C01
7 Schulté Noa 6C01
8 Wagner Sven 6C01
9 Bormann  Ben 6C02
10 Conzemius Jordy 6C02
11 Diallo  Elhadje Abdoul 6C02
12 Faber Jo 6C02
13 Guinaudeau  Léna  6C02
14 Yang Käty 6C02
15 Barbosa Annalena 6C03
16 Fernandes Marques  Eva 6C03
17 Plier Nicolas 6C03
18 Rassbach June Emma 6C03
19 Reuter Ben 6C03
20 Rob Yannis 6C03
21 Schreiner Julie 6C03
22 Thelen Sophie 6C03
23 Wickler Carole 6C03
24 Da Costa Dias Filipa 6C04
25 Hennes Marie 6C04
26 Heusbourg Jamie 6C04
27 Jung Mats 6C04
28 Kemerov Ilian 6C04
29 Kries Félix 6C04
30 Leoni Luca 6C04
31 Lutgen  Nina 6C04
32 Majerus Antoine 6C04
33 Mouchie Basile 6C04
34 Nickels Jules 6C04
35 Schaus Mathys 6C04
36 Schaus Ted 6C04
37 Seyler  Lara 6C04
38 Teixeira Gonçalves Beatriz 6C04
39 Winkin Amélie 6C04
40 Botelho Catharina 6C05
41 Correia Eva 6C05
42 Costa Lilliana 6C05
43 Haagen Luka 6C05
44 Hoscheid Philippe 6C05
45 Kremer Justin 6C05
46 Lentz Anna 6C05
47 Lommel Sophie 6C05
48 Mangen Lena 6C05
49 Neuens Max 6C05
50 Schaack Marie Alice 6C05
51 Timmermann Marie 6C05
52 Tock Estelle  6C05
53 Alves Fabic Isaac 6C06
54 Bayenet Luca 6C06
55 Bechet Nina  6C06
56 Duprez Célina 6C06
57 Fernandes Noah 6C06
58 Jones Eileen 6C06
59 Osch Audrey 6C06
60 Reiland Fabrice Piet 6C06
61 Reuter Catherine 6C06
62 Weber Gilles  6C06
63 Mesquita Rodrigues Samuel 6G01
64 Araujo Reis Rafael 6G02
65 Diderrich Jo-Anne 6G02
66 Liu Lin 6G02
67 Staats Vegas 6G02
68 Gaspar Morais  Chiara  6G03
69 Sijaric Amar 6G03
70 Bingen  Louis 5C01
71 Cordier Yannik 5C01
72 Frères Sam 5C01
73 Haagen Lea 5C01
74 Hermes Ann 5C01
75 Lacroix Anya 5C01
76 Lanners Nic 5C01
77 Leonardy Swantje 5C01
78 Nosbusch Jo-Ann 5C01
79 Schreurs Fynn 5C01
80 Schuster Sven 5C01
81 Werdel Joé 5C01
82 Jung Mika 5C02
83 Rasqui Pit 5C02
84 Schock Tom 5C02
85 Weyrich Mike 5C02
86 Daemen Luca 5C03
87 Dockendorf Laura 5C03
88 Kirfel Eve 5C03
89 List Amélie 5C03
90 Mohr Louis 5C03
91 Peters Nick 5C03
92 Reiff Anna 5C03
93 Simon Nora 5C03
94 Wickler Julie 5C03
95 Wolski  Olivier 5C03
96 Andrade Fernandes Vanessa 5C04
97 Clonan Marie-Lou 5C04
98 Fernandes Victor Junior  5C04
99 Frauenberg Lex 5C04
100 Schmitz Linda 5C04
101 Strottner  Val 5C04
102 Troes Jona 5C04
103 Turmes Julie 5C04
104 Aust Philippe 5C05
105 Bauler Anna 5C05
106 Colbach Vincent 5C05
107 Marques Luca 5C05
108 Cambron Julie 5C06
109 Da Silva Pinto Elisa 5C06
110 Felten  Eric-Alexandre 5C06
111 Fohl Julie 5C06
112 Jemming Philippe 5C06
113 Kler Carolyn 5C06
114 Lachard Sally 5C06
115 Merta Kevin 5C06
116 Neu Jenny 5C06
117 Schmit Mike 5C06
118 Schroeder Lori 5C06
119 Bettendorf Enrico 5G01
120 Reichling Jim 5G01
121 Aubart Chris 5G02
122 De Sousa Mathieu 5G02
123 Venturin  Len 5G02
124 Lauer Wesley 5G07
125 Smitshuijzen  Morgane 5GIA08
126 Sviridova Cristina 5GIA08
127 Tasoluk Isa 5GIA08
128      
129      
130      
131      
132      
133      
134      
135